Radiálne priemyselné ventilátory do agresívneho prostredia

Radiálne priemyselné ventilátory do agresívneho prostredia

Radiálne priemyselné ventilátory do agresívneho prostredia

Radiálne priemyselné ventilátory do agresívneho prostredia,Radiálne ventilátory  sú  určené pre vetranie do tukom znečistených systémov odvetrania,o odvetranie z  vlhkého a horúceho vzduchu o teplote až 100 ° С v podmienkach vysokého odporu vzduchu v systéme do kuchynských odsávacích ventilačných systémov odvod vzduchu z dieľní na zváranie.Priemyselné pekárenské vetracie systémy.
Popis prevedenie

Plášť radiálneho ventilátora je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu a je vnútorne izolovaná 50 mm vrstvou minerálnej vlny. Otočný blok obežného kolesa a motora poskytuje ľahký prístup  na efektívne čistenie. Príruby sú opatrené gumovým tesnením. Ventilátor je inštalovaný do rámov s integrovanými antivibračnými konektormi.

Elektrický motor

Radiálny priemyselný ventilátor je vybavený spoľahlivým bezúdržbovým jednofázovým motorom s rotorom z  vysoko kvalitnej ocele a obežným kolesom s dopredu zahnutými lopatkami. Motor je vybavený integrovanými tepelnými kontakty s olova mimo  pre pripojenie k externým ochranným zariadeniam. Obežné koleso je namontované na hriadeli motora a je vyvážené staticky a dynamicky. Motor má  trieda vinutia Fa krytie IP54 proti vniknutiu vody

Zobraziť:
Zoradiť podľa: