Ventilátory do kúpelne VENTS typ T-MODERN

Ventilátory do kúpelne VENTS typ T-MODERN

Ventilátory do kúpeľne T-MODERN

Ventilátory do kúpeľne ozdobné základ ventilátory do kúpelne ozdobné s časovým dobehom aj ventilátory s parovým senzorom a tiež ventilatory do kupelne ozdobné s pohybovým senzorom
.Naše ventilátory do kúpeľne ozdobné sú vybavené buď s klznými ložiskami alebo s guľočkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne ozdobnés klznými ložiskami sú použiteľné na stenu a ventilátory do kúpeľne s gulôčkovými ložiskami aj na stenu aj do stropu .
Ventilátory do kúpeľne ozdobné sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú ventilátory do kúpeľne aj domové ventilátory určené k použitiu pre kratšie vetracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu. Domové ventilátory sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom. Ventilátory do kúpelne na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s guličkovými ložiskami. 
Ventilátory do kúpeľne sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.
  • Moderný dizajn a estetický vzhľad.
  • Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolný voči UV žiareniu.
  • Predný panel z organického skla.
  • Intelektuálne obežného kolesa  robí ventilátor vyznačujúcou sa vysokou účinnosťou a dlhou životnosťou .
  • Krytie IP 34.
Zobraziť:
Zoradiť podľa:

100 T-MODERN Dekoratívne ventilátory typová rada

Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventiláto..

91.44€ s DPH Bez DPH: 76.20€