Axiálne ventilátory AWENTA typ NEA

Axiálne ventilátory AWENTA typ NEA

Axiálne ventilátory AWENTA typ NEA

Axiálne ventilátory do kúpelne stropné do stropu domové ventilátory sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Ventilátory do kúpelne vzhľadom k svojim technickým parametrom sú kúpelňové ,domovéventilátory určené k použitiu pre kratšie vetracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ponúkame axiálneventilatory do kupelne s časovým dobehom  nastaviteľným od2-do 30minút,domové ventilátory s parovým senzorom ako radiálne aj axiálne
Kúpelňové axiálne ventilátory môžu byť vybavené spätnou klapkou membránovou na zamedzenie spätného prúdenia vzduchu.
Kúpeľňové domové ventilátory sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom. Na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpelne domové ventilátory sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.
 • Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač  /timer/   sa nastavuje otáčaním potenciometra  v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie.
 • Označenie H Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až  do 30 minút v závislosti na nastavení na časovači /timer/ Otáčaním ovládacieho gombíka  jednotlivých potenciometrov pre / časovač T a H pre snímač vlhkosti/  v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre zníženie nastavenej hodnoty.
  Všetky ventilátory Blauberg sa môžu použiť do stropu
  Zobraziť:
  Zoradiť podľa:

  NEA 100 ventilátor základ

  Výbava:základ ,zapínanie vypínačom na svetlo Farba..

  16.00€ s DPH Bez DPH: 13.33€

  NEA 100T ventilátor+časový dobeh

  Výbava:Označenie T Ventilátor je vybavený časovačo..

  24.00€ s DPH Bez DPH: 20.00€

  NEA 100H ventilátor+časový dobeh+parový senzor

  Ventilátory do kúpeľní,ventilátory do WC,ventiláto..

  32.00€ s DPH Bez DPH: 26.67€

  NEA WNI 100 brúsený nerez ventilátor základ

  Výbava:základ ,zapínanie vypínačom na svetlo Farba..

  22.00€ s DPH Bez DPH: 18.33€