Stropné ventilátory AWENTA typ ORBIT

Stropné ventilátory AWENTA typ ORBIT

Stropné ventilátory

Stropné ventilátory do kúpelne  domové ventilátory sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Ventilátory do kúpelne vzhľadom k svojim technickým parametrom sú kúpelňové ,domovéventilátory určené k použitiu pre kratšie vetracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Ponúkame stropné ventilatory do kupelne s časovým dobehom  nastaviteľným od2-do 30minút  stropné domové ventilátory s parovým senzorom ako radiálne aj axiálne
Kúpelňové axiálne ventilátory môžu byť vybavené spätnou klapkou membránovou na zamedzenie spätného prúdenia vzduchu.
Kúpeľňové domové ventilátory do stropu sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom. Na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s gulôčkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpelne domové ventilátory sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.
Stropné ventilátory,  ORBIT,  sú založené na myšlienke vytvoriť ventilátor s kruhovým predným panelom, ktoré majú byť inštalované do stropu.
Výbava:.Gulôčkové ložisko.Životnosť 30 000hodín
    Zobraziť:
    Zoradiť podľa: